Aktualności

Komentarze

Na dzień przed ustawowym terminem burmistrz Jarocina Adam Pawlicki podpisał projekt przyszłorocznego budżetu Gminy Jarocin. Szczegóły dokumentu zaprezentowane zostały podczas konferencji prasowej, która odbyła się dziś w ratuszu.

Komentarze

Jak się przygotować do złożenia wniosku na dotacje według nowych zasad? Jak się potem rozliczyć i wypełnić odpowiednie dokumenty? Szkolenie dla organizacji pozarządowych w tym zakresie odbędzie się w najbliższy wtorek – 19 listopada – w JOK Jarocin.

Komentarze

Na jarocińskich osiedlach pojawiły się brązowe pojemniki na bioodpady, czyli m.in. na resztki żywności, przeterminowane owoce i warzywa, obierki itp. Niestety, mimo ciągłej kampanii informacyjnej wrzucane są do nich: torebki foliowe, plastikowe butelki czy nawet ubrania, a tego robić nie wolno. W takiej sytuacji pojemniki nie będą odbierane. Może też wzrosnąć opłata, nawet czterokrotnie, dla każdego mieszkańca.

Zaczynamy segregowa bio odpady
Rewitalizacja Aplikacja BLISKO Oce Urzd Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA Mapa Inwestycji w Gminie Jarocin Zainwestuj w Gminie

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

x 

 

Polecamy