Aktualności

Komentarze

Jarosław Iwaszkiewicz ukończył "Młyn nad Lutynią" w styczniu 1946 roku. 70 lat później, w styczniu 2016 r. zapadła decyzja o tym, aby pierwszy raz wydać opowiadanie samodzielnie, a nie w zbiorze. Wkrótce ekskluzywne wydanie „Młyna nad Lutynią” trafi do księgarń.

Komentarze

W ramach tegorocznej Nocy Muzeów na ternie gminy Jarocin odbyły się wydarzenia w 12 lokalizacjach. Działo będzie się na rynku, w Spichlerzu Polskiego Rocka czy w JOK Jarocin. W nawiązaniu do jubileuszu 1050-lecia chrztu Polski zwiedzać będzie można także kościoły w Jarocinie, Cielczy i Mieszkowie. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z jarocińskiej Nocy Muzeów 2016.

Komentarze

Andrzej Kowalsky Band oraz Cowshed to laureaci pierwszego etapu przesłuchań na żywo przeglądu „Jarocin - Antyfest Antyradia”! W Sopocie o przepustkę do półfinału w minioną sobotę walczyło sześć kapel. Laureata tegorocznej edycji konkursu poznamy podczas Jarocin Festiwal 2016 (7 – 9 lipca).

Komentarze

W najbliższą sobotę, 28 maja odbędzie się Pierwszy Rodzinny Piknik Integracyjny dla Dzieci, Mieszkańców Starego Miasta i Działkowców Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Adama Mickiewicza w Jarocinie. Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w ramach Jarocińskiego Budżetu Obywatelskiego dla Osiedli na rok 2016. .

Konsultacje Spoeczne
Obywatel.pl Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej e-MAPA

Wydarzenia

Na skróty

 

 AKTUALANA AUDYCJA      ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

 

 

 

Polecamy