Aktualności

W piątek na jarocińskim rynku zagościły Jaguary. Spotkanie miłośników tych klasycznych, angielskich aut zorganizowali sympatycy marki skupieni w Jaguar Club Poland Foundation. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Jarocina. Więcej

Komentarze

Trzy medale, w tym dwa złote i jeden srebrny, wywalczyła skromna, bo czteroosobowa ekipa Białych Tygrysów, podczas Pucharu Polski Hidori Cup Olecko 2017. Na najwyższym stopniu podium stanęły dwie juniorki - Alicja Kowańdy i Martyna Stasik, natomiast drugie miejsce wywalczyła kadetka Natalia Wosiek. Czwarta z startujących zawodniczek z Jarocina, kadetka Maria Gęstwa, zajęła 5. pozycję.

Komentarze

Osobowość duchowa i książkowa, ojciec Leon Knabit spotka się z czytelnikami w Jarocinie 25 maja 2017 r. o godzinie 19.30 w ruinach kościoła św. Ducha (w razie niepogody spotkanie odbędzie się w kościele św. Marcina) w ramach projektu "Regał na nudę" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Gminy Jarocin. Bezpłatne wejścióki do odbioru od 15 maja w Bibliotece Głównej w Pałacu Radolińskich, Bibliotece "Pod Ratuszem" i JOK Jarocin.

Komentarze

Program wydarzeń zaplanowanych w Jarocinie z okazji Nocy Muzeów 2017 był bardzo bogaty. Budynek dawnej synagogi i jego sąsiedztwo znów wypełniły się gwarem żydowskiej kultury. Poprzez wystawę reprodukcji prac upamiętniona została postać pochodzącego z Żerkowa Jakoba Steinhardta, światowej sławy artysty grafika. Te i wiele innych wczorajszych wydarzeń działo się także w ramach Simchat Chajim Festival, który odbywa się w Jarocinie i Krotoszynie.

Konsultacje Spoeczne
Rewitalizacja Budet Obywatelski Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA wez paragon ze soba

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

 

 

 

Polecamy