Aktualności

Dziś o godz. 12.00 na terenie Jarocina zostaną uruchomione wszystkie syreny alarmowe. - W ten symboliczny sposób solidaryzujemy się z narodem hiszpańskim, który wczoraj dotknięty został tragicznym w skutki zamachem terrorystycznym – mówi inicjator akcji Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina. Więcej

Burmistrz Jarocina Adam Pawlicki zaprasza na rajd rowerowy "Szlakiem inwestycji Gminy Jarocin". W ten sposób, łącząc przyjemne z pożytecznym, uczestnicy rajdu będą mogli "na żywo" zapoznać się z inwestycjami zrealizowanymi w ostatnim czasie przez samorząd Gminy Jarocin. Więcej

Komentarze

Nadleśnictwo Jarocin informuje, że 12 sierpnia 2017r. na terenie Leśnictw Czeszewo, Rozmarynów, Sarnice, Spławik, Góra, Boguszyn, Małoszki, Murzynówko, Radliniec wprowadzony został zakaz wstępu do lasu z powodu zniszczenia oraz znacznego uszkodzenia drzewostanów spowodowanych huraganem.

Komentarze

Na youtube najpopularniejsze są filmiki o kotach. Zaraz za nimi plasują się psy i inne zwierzęta. Co sprawia, że nawet osoby, które nie lubią kotów, chcą je oglądać?

Komentarze

Wczoraj w Siedleminie odbył się festyn rodzinny. Organizatroem wydarzenia, pod patronatem burmistrza Jarocina, było sołectwo Sieldemin i Ciświca oraz rada rodziców siedelmińskiej szkoły. W czasie festynu zarówno na drodłych, jak i dzieci czekały liczne atrakcje, m. in.: dmuchańce, skakańce, słodki poczęsunek czy loteria fantowa, w której główną nagrodą był rower.

Konsultacje Spoeczne
Rewitalizacja Budet Obywatelski Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA wez paragon ze soba

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

 

 

Polecamy