Aktualności

Po raz piąty rowerzyści z całej Polski będą walczyli o stojaki rowerowe dla swoich miejscowości. Wystartowała kampania społeczna „Kręć Kilometry” organizowana przez Fundację Allegro All For Planet. Mamy nadzieję, że mieszkańcy wykręcą tak dobry wynik, który uplasuje nas wśród 20 miast z najlepszymi wynikami. Jeśli się tak stanie, to, podobnie jak w zeszłym roku, do naszego miasta trafią klimatyczne stojaki rowerowe. Więcej

Komentarze

Gmina Jarocin sporządziła projekt „Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Gminy Jarocin”. Burmistrz Jarocina informuje o przystąpieniu do strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu planu. W związku z tym uwagi do opracowanego projektu dokumentu do 27 maja do godz. 10:00 mogą wnosić nie tylko mieszkańcy gminy, ale wszyscy zainteresowani.

Komentarze

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie uczestniczyli w XIX Poznańskim Festiwalu Nauki i Sztuki. W tym roku młodzi naukowcy odwiedzili Politechnikę Poznańską, by zgłębić tajniki fizyki, chemii oraz zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami ze świata zaawansowanych technologii.

Komentarze

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie odwiedziły Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie. Przedszkolaki uczestniczyli w warsztatach art–rockowych, podczas których wyrażali swoją muzykę, malując płyty winylowe.

Konsultacje Spoeczne
Obywatel.pl Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej e-MAPA

Wydarzenia

Na skróty

 

 AKTUALANA AUDYCJA      ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

 

 

 

Polecamy