Aktualności

Odwiedzili cele aresztu, „odpoczęli na pryczy” oraz uchwycili aparatem fotograficznym panoramę Jarocina. W ubiegłą sobotę odbył się kolejny „Spacer po dawnym Jarocinie”. Tym razem była to wędrówka po niedawnej komendzie policji, a wcześniej milicji. Więcej

Komentarze

Ponad 3 tys. zł udało się uzyskać z licytacji Niemenowych kapeluszy, które w trakcie tegorocznej edycji Jarocin Festiwal pływały na stawie w Parku Radolińskich. Pieniądze wesprą walkę z chorobą 8 - letniej Malwinki, u której wykryto nieoperacyjnego glejaka - guza pnia mózgu.

Komentarze

Jarocin zajął honorowe miejsce w pierwszej trójce miast powiatowych rankingu inwestycyjnego czasopisma „Wspólnota” Szczegółowe wyniki konkursu ogłoszone zostaną podczas Gali Inwestorów Samorządowych, która odbędzie się w październiku w Katowicach.

Komentarze

Występ najpopularniejszego polskiego DJ i prawdziwej legendy polskiej sceny klubowej, znanego jako "najszybsze ręce Europy" to będzie prawdziwe wydarzenie muzyczne na zakończenie wakacji. Do wspólnego udziału w koncercie w Jarocinie DJ Hazel zaprosił m.in. przyjaciół „po fachu” z Niemiec i Holandii.

Komentarze

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin zaprasza na spotkanie z regionalistką i propagatorką gwary jarocińskiej - Jadwigą Podeszwą, podczas którego odbędzie się promocja jej najnowszej książki "Jadwisia".

Konsultacje Spoeczne
Rewitalizacja Budet Obywatelski Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA wez paragon ze soba

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

 

 

Polecamy