Wyróżnione aktualności

Aktualności

Historia kina w Jarocinie rozpoczęła się 25 grudnia 1929 roku. Tego dnia projekcją filmu „Pokój nad Europą” zainaugurował działalność należący do Euzebiusza Basińskiego kinoteatr Victoria przy ulicy Gołębiej. Więcej

Niezwykłą magię świąt Bożego Narodzenia można już poczuć w kinie „Echo” w Jarocinie, gdzie została zorganizowana wystawa prac uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie. Więcej

Komentarze

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarocinie przypomina o tym, że ma podpisane porozumienia z placówkami udzielającymi wsparcia osobom potrzebującym i bezdomnym z terenu Gminy Jarocin.

Komentarze

Barbórka? Co to takiego? O tym święcie górników powoli zapominamy. Dzieci z klasy I b Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie miały okazję spotkać się z górnikiem, pracującym przy wydobywaniu gazu ziemnego.

Komentarze

Marka Whirlpool przy współpracy z Polskim Związkiem Niewidomych wprowadza na rynek specjalną nakładkę, dzięki której korzystanie z pralki przez osoby niewidome lub słabowidzące stanie się zdecydowanie prostsze.

Wyszukiwarka

Najnowsze inwestycje

Najnowsze inwestycje

Wiadomości wyborcze

Wiadomości wyborcze

Wydarzenia

Na skróty

paper_section_title

                                                        

videojarocin

Materiały wideo

 

 
 

 

 

 

Polecamy