Wyróżnione aktualności

Aktualności

W pierwszym tygodniu ferii zimowych przez trzy dni zorganizowano zajęcia dla uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie. W poniedziałek odbył się bal karnawałowy, dlatego szkołę odwiedzili przebierańcy. Więcej

Komentarze

Mowa o seniorach Sparty Jarocin, którzy po blisko pięciu latach ponownie zagrali w Rugby 15 na jarocińskim boisku. Ich przeciwnikiem był II-ligowy NKR Chaos Poznań, z którym gospodarze wygrali 15:5.

Komentarze

Do 28 lutego mogą zgłaszać się chętni do udziału w cyklu szkoleń "Animator Społeczny", organizowanym w ramach przekształcenia Jarocińskiego Ośrodka Kultury.

Komentarze

Wystawa obrazów krotoszynianki Marii Dryll - Marciniak zagości w jarocińskim Skarbczyku. Obrazy będzie można oglądać od 17 lutego do 17 marca. Sztuka abstrakcyjna jest wieloznaczna i niedopowiedziana, z przestrzenią i horyzontem wolnym jak powietrze. Kolorystyka i naturalne barwy to wyjątkowe walory prac Marii Dryll-Marciniak. Warto im się przyjrzeć, warto je mieć! Autorka chętnie wyposaży niejeden salon, gabinet, szkolny pokój, czy salę obrad. Zaprasza do swojego mieszkania, do swojej pracowni do - jak mawiają znajomi - ”pokoju artysty”.

Komentarze

Od poniedziałku w Wielkopolsce trwać będą ferie zimowe. Z tej okazji Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak wystosował do uczniów specjalny list.

Wyszukiwarka

Najnowsze inwestycje

Najnowsze inwestycje

Wiadomości wyborcze

Wiadomości wyborcze

Wydarzenia

Na skróty

paper_section_title

                                                        

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

 

Polecamy