Aktualności

Stowarzyszenie JAROCIN XXI zaprasza na dziesiąte, ostatnie spotkanie z cyklu „MALARSTWO POLSKIE. Największe dzieła i ich twórcy”. Wykład poświęcony twórczości Nikifora odbędzie się 7 czerwca, o godzinie 17.00, w kawiarni Filmowa. Więcej

Komentarze

Gmina Jarocin uruchomiła bezpłatną aplikację „BLISKO” skierowaną do każdego posiadacza smartfona. Za jej pomocą chętni mieszkańcy w kilka sekund dowiedzą się o nadchodzących wydarzeniach i najważniejszych sprawach z życia gminy.

Komentarze

W połowie lipca na jarocińskiej scenie zamelduje się Kasia Nosowska! Artystka, poza rolą jurorki na tegorocznej edycji Jarocin Festiwal, zaprezentuje część piosenek z nadchodzącego solowego albumu! Warto również pamiętać, że już 23 maja na półkach sklepowych pojawi się książka Nosowskiej „A ja żem jej powiedziała…”, która powstała na podstawie cyklu filmików o tym samym tytule.

Komentarze

Program wydarzeń w ramach tegorocznej Nocy Muzeów był bardzo bogaty. Najwięcej działo się w Pałacu Radolińskich. Poza tym jarociniacy mogli zwiedzać także ekspozycje w Spichlerzu Polskiego Rocka oraz w Muzeum Regionalnym w Jarocinie. Nowością był Otwarty Urząd Miejski. Wieczorne spotkanie w ratuszu objęło m.in. zwiedzanie sali ślubów, gabinetu burmistrza i sali sesyjnej.

Konsultacje Spoeczne
Rewitalizacja Aplikacja BLISKO Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA wez paragon ze soba

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

Polecamy