Wyróżnione aktualności

Aktualności

Z okazji pierwszego dnia wiosny w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie odbył się „Dzień Talentów”. Uczniowie zaprezentowali swoje uzdolnienia: plastyczne, matematyczne, sportowe oraz literackie. Więcej

Już po raz drugi zarówno uczniowie jak i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie stali się Wesołymi Ogrodnikami, kwestując na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych – podopiecznych Fundacji „Ogród Marzeń”. Więcej

Komentarze

Uczniowie klasy I b ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie wzięli udział w konkursie ekologicznym „Czy baterie są jak bakterie?”, który został zorganizowany przez Fundację na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju.

Komentarze

Zabawne perypetie kotki Pusi i jamnika Mikado, ich przyjaciół i właścicieli można było poznać w niedzielę 22 marca. W ten dzień w auli Pałacu Radolińskich odbyła się premiera książki "Pusia i Mikaduś czyli kocio-psie sprawki".

Komentarze

Możliwość uczęszczania podczas wakacji letnich do tego samego przedszkola, do którego dzieci chodzą w czasie roku szkolnego, to udogodnienie dla przedszkolaków i ich rodziców, które zapewni burmistrz Jarocina.

Wyszukiwarka

Najnowsze inwestycje

Najnowsze inwestycje

Wiadomości wyborcze

Wiadomości wyborcze

Wydarzenia

Na skróty

paper_section_title

                                                        

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

Polecamy