Aktualności

Został ogłoszony konkurs na stanowisko podinspektora w Wydziale Rozwoju Gminy w Referacie Obsługi Inwestorów. Poszukiwani są kandydaci na stanowisko do spraw zarządzania i gospodarowania nieruchomościami gminnymi. Termin składania ofert mija 22 stycznia. Więcej

Modernizacja sieci wodociągowo-kanalizacyjnych, dbałość o lepszą jakość wody, zwieńczone pozyskaniem 128 milionowej dotacji unijnej na realizację kolejnych przedsięwzięć o wartości ćwierć miliarda złotych… Przed jarocińską spółką komunalną nie lada wyzwanie… Więcej

Komentarze

– Mimo że nasza instalacja jest dość skomplikowana, nowoczesna i droga, mamy jedne z najtańszych odpadów w kraju, a na pewno w całej Wielkopolsce. To pokazuje, że najważniejsza w gospodarowaniu odpadami jest to, by gminy współpracowały ze sobą – uważa Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina.

Komentarze

Wspólne kolędowanie dla Wojtusia odbędzie się w sobotę, 27 stycznia w JOK Jarocin. Podczas imprezy zbierane będą datki na leczenie 8-miesięcznego chłopca z Jarocina, który cierpi na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Początek o godz. 17:00.

Komentarze

Stowarzyszenie Jarocin XXI zaprasza na niezwykłe warsztaty. - To pomysł, który „chodził” za Kubą Bogatko od lat – fotografia analogowa. Jeśli i Wy pamiętacie, jak w młodości zajmowaliście łazienkę i zamienialiście ją w domową ciemnię, te warsztaty są dla Was – zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia.

Konsultacje Spoeczne
Rewitalizacja Budet Obywatelski Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA wez paragon ze soba

Wydarzenia

Na skróty

 

 ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy