Aktualności

W sobotę, 17 września w samo południe odbyło się odsłonięcie tablicy upamiętniającej kapitana marynarki wojennej Floriana Roszaka, członka załogi ORP Orzeł. Tablica została zamieszczona na ścianie kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki nr 65 w Jarocinie, gdzie mieszkał Florian Roszak. Jarociniak zginął śmiercią marynarza 8 czerwca 1940 r. Jest to data oficjalnego uznania ORP Orzeł za zaginiony. Więcej

Reprezentantka MUKS Białe Tygrysy Jarocin, Zuzanna Kaczmarek, zajęła 5. miejsce w Polish Open & Warsaw Cup, imprezie zaliczanej do cyklu Pucharu Świata w taekwondo olimpijskim. W hali widowiskowo - sportowej Torwar w Warszawie zaprezentowało się łącznie ponad 700 zawodniczek i zawodników, startujących w trzech kategoriach wiekowych: kadet, junior i senior. Więcej

Komentarze

Dzień bez Samochodu to międzynarodowa kampania ekologiczna świętowana co roku 22 września. Jak wynika z największego w Polsce badania opinii rowerzystów dwie trzecie z nich to kierowcy samochodów! W ramach kampanii społecznej „Kręć Kilometry” Fundacji Allegro All For Planet swoje opinie wyraziło już ponad 20 tysięcy użytkowników dwóch kółek. Zbliżający się Europejski Dzień Bez Samochodu to okazja, by zwrócić uwagę, na to jak wiele łączy rowerzystów i kierowców.

Komentarze

"Podnieś swoje cyfrowe kompetencje- to takie proste!" - to  bezpłatne szkolenia z obsługi komputera, Internetu oraz pakietu Microsoft Office finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany jest do mieszkańców województwa wielkopolskiego.

Komentarze

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na debatę dotyczącą przeglądu systemu emerytalnego„Bezpieczeństwo Dzięki Odpowiedzialności”. Debata odbędzie się w 20 września 2016 r., o godz. 11.00 w FORUM SYNAGOGA, ul. Raszkowska 21, w Ostrowie Wielkopolskim.

Konsultacje Spoeczne
Rewitalizacja Budet Obywatelski Pomoc Prawna Obywatel.pl System Informacji Przestrzennej e-MAPA

Wydarzenia

Na skróty

 

 AKTUALANA AUDYCJA      ARCHIWUM

 
 

videojarocin

Materiały wideo

 

 

 

 

 

 

Polecamy