Burmistrz Jarocina zaprasza wystawców do udziału w II Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się na jarocińskim rynku w terminie od 6 do 8 grudnia 2018 roku.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania swoich towarów i usług mieszkańcom gminy Jarocin i gościom, którzy w przedświątecznym okresie odwiedzą nasze miasto. Jarmark to jednocześnie znakomite miejsce do wypromowania lokalnych produktów, które są niewątpliwą wizytówką naszej gminy.

Podobnie, jak w roku ubiegłym kiermaszowe stoiska zostaną zlokalizowane w podcieniach ratusza. Jednak Jarmark to nie tylko wystawa produktów, to szereg imprez towarzyszących, które podkreślą klimat wyjątkowego czasu Świąt Bożego Narodzenia w sercu miasta. Jednym z wydarzeń będą Jarocińskie Mikołajki, które połączone zostaną z otwarciem tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Koszt wynajmu stoiska na trzy dni wydarzenia wyniesie 50 zł netto. Wystawców zainteresowanych udziałem w przedsięwzięciu prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim w Jarocinie pod adresem: promocja@jarocin.pl lub tel. 62 749 95 02, gdzie uzyskają państwo szczegółowe informacje organizacyjne. Termin zgłoszeń mija 22 listopada 2018 roku.

WAŻNE! Przy zgłoszeniu konieczne jest podanie zapotrzebowania na energię elektryczną i  jej moc. Liczba miejsc wystawienniczych jest ograniczona.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Kategorie aktualności

Wydarzenia