Od dziś na terenie ZGO Sp. z o.o. w Jarocinie - Wielkopolskie Centrum Recyklingu trwa budowa nowej wagi najazdowej. Inwestycja potrwa do końca listopada i będzie się wiązała ze zmianą organizacji ruchu na terenie zakładu.

Prace nad budową nowej wagi rozpoczęto dziś – 23 września. Jak informuje ZGO: „Zadanie ma na celu poprawienie jakości świadczonych usług i znacząco przyczyni się do skrócenia kolejki pojazdów oczekujących na zważenie odpadów”. Od teraz, do końca listopada, będzie obowiązywać jedna kolejka wjazdu na wagę - pojazdy nadjeżdżające od strony Leszczyc proszone są o ustawianie się w wyznaczonej strefie oczekiwania. Auta wyjeżdżające z terenu zakładu - mają pierwszeństwo.

 

Jeśli mieszkańcy Gminy Jarocin będą chcieli przywieźć odpady na PSZOK i nie czekać w kolejce,  proszeni są o dostarczanie ich po godzinie 16.00 (punkt wagowy czynny jest do godziny 21.00).

 

Więcej informacji o zmianie organizacji ruchu na terenie zakładu można otrzymać w budynku wagowym. - Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, a za powstałe utrudnienia związane z budową, przepraszamy – apeluje ZGO Sp. z o.o. w Jarocinie - Wielkopolskie Centrum Recyklingu.

Mapa zmiany w organizacji ruchu:


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia