Lekkim, muzycznym, ale i refleksyjnym spektaklem znanego jarociniakom Studia Teatralnego Koło z Warszawy rozpoczynamy sezon jesienny Wielkiego Teatru w Małym Mieście. „Żyjemy w najlepszym z możliwych światów” 27 września w JOK Jarocin.

ŻYJEMY W NAJLEPSZYM Z MOŻLIWYCH ŚWIATÓW/  Studio Teatralne Koło

reżyseria: Karolina Kowalczyk

obsada: Magdalena Hertrich-Woleńska (Zofia Krzeszowiak), Anna Lemieszek (Rebeka Elzenberg), Joanna Osyda (Wanda Rudzińska), Joanna Rozkosz (Hanna Zakrzewska), Mateusz Korsak (Stanisław Skwierczyński)

Fotoreporter “Ilustrowanego Kuriera Codziennego” uwiecznia cztery dziewczyny biegnące po plaży nieopodal Mostu Poniatowskiego. Zdjęcie powstało w 1927 roku i dzięki przedrukowi w przedwojennej gazecie przetrwało do dzisiejszych czasów.

Spektakl “Żyjemy w najlepszym z możliwych światów” to artystyczna interpretacja losów bohaterek przedstawionych na fotografii oraz opowieść o światach, które mogą się kryć za chwilą uchwyconą przez aparat. Wariacja na temat życia dziewczyn dwudziestolecia międzywojennego niepostrzeżenie zamienia się w opowieść o kobiecości, młodości i kryjącej się za nią wolności.

A jaką historię kryją Wasze fotografie?

Zaprasza Stowarzyszenie Jarocin XXI. Projekt Wielki Teatr w Małym Mieście  został dofinansowany przez Gminę Jarocin, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

JOK Jarocin, Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1, Jarocin

27 września  2018, czwartek,  godz. 19.00

 

Bilety dostępne w: Kinie Echo, Kawiarnii Filmowej, bibliotece „Pod Ratuszem” oraz JOK Jarocin

Ceny biletów:  20 zł przedsprzedaż – do 20 września, 25 zł od 21 września

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Kategorie aktualności

Wydarzenia