Interaktywna mapa inwestycji gminy Jarocin już działa. Nowe mieszkania i drogi, kanalizacja, oświetlenie, obiekty sportowe, rekreacyjne, kulturne oraz wiele innych – znajdziesz teraz w jednym miejscu. Mapa jest dostępna na stronie internetowej www.jarocin.pl.

Na interaktywnej mapie inwestycji można obejrzeć przedsięwzięcia zrealizowane przez gminę Jarocin w obecnej kadencji, czyli wykonane od 2015 roku.  Przedsięwzięcia przyporządkowano do jednej z kilkunastu kategorii. Są to np.: drogi, mieszkania, kanalizacja, rewitalizacja, monitoring  miejski, place zabaw czy boiska. Każdy rodzaj inwestycji identyfikuje na mapie konkretny znacznik. Ich objaśnienie użytkownikom mapy wyjaśni legenda. Istnieje także możliwość przeglądania wszystkich lub tylko wybranych kategorii inwestycji.

- W ciągu roku nasza gmina realizuje średnio setki różnego rodzaju inwestycji. Ich wartość też liczona jest w setkach, tyle że… milionów złotych. Inwestujemy w drogi , szkoły, obiekty użyteczności publicznej, place zabaw, świetlice, ekologię, a przede wszystkim inwestujemy w mieszkańców, bo chcemy, żeby żyło nam się w naszej gminie lepiej, radośniej i bardziej komfortowo. Teraz inwestycje zostały zebrane w jednym miejscu – na interaktywnej mapie – podkreśla burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

Mapa jest dostępna tutaj.  Mapa inwestycji będzie na bieżąco aktualizowana o nowe projekty. Na adres poczty e-mail: info@jarocin.pl mieszkańcy mogą zgłaszać inwestycje, które zostały zrealizowane przez gminę Jarocin w obecnej kadencji w ich najbliższym otoczeniu, a które nie znalazły się na mapie.

 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Kategorie aktualności

Wydarzenia