Ponad 400 biegaczy z całej Polski wzięło udział w RockRun Jarocin. Wyjątkowy, rockowy półmaraton oraz bieg na 10 kilometrów odbyły się w niedzielę. Trzecia edycja, tej jednej z największych imprez biegowych w regionie, była także doskonałą okazją do pobiegania także dla dzieci, które rywalizowały na bieżni stadionu miejskiego.

fot. Tomasz Bartkowiak

Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

Wyniki biegu na 10 km

Open (kobiety)

I. Zuzanna Baraniak (Jarocin) - 00:40:13

II. Karolina Witek (Jarocin) - 00:40:25

III. Ewa Pachurka (Nosków) - 00:42:45

Open (mężczyźni)

I. Krystian Zdrojewski (Wilkowyja) - 00:32:39

II. Mikołaj Bojko (Kiernozja) - 00:33:10

III. Patryk Sobczyk (Witkowo) - 00:33:44

K18

I. Kinga Friebe (Golina) - 00:44:20

II. Marzena Sołtys (Siedlemin) - 00:48:26

III. Martyna Staśkiewicz (Gniezno) - 00:49:06

K30

I. Monika Piejko (Koźmin Wlkp.) - 00:44:41

II. Agnieszka Kaźmierska (Toporów) - 00:47:53

III. Marta Miszkurka (Ostrów Wlkp.) - 00:47:59

K40

I. Ewelina Frąckowiak (Roszków) - 00:47:10

II. Arleta Gęsikiewicz (Gizałki) - 00:49:16

III. Hanna Bandosz (Swarzędz) - 00:51:34

K50

I. Mariola Orpel (Golina) - 00:55:19

M18

I. Pernyeszki Bedeguz (Hatvan, Węgry) - 00:37:15

II. Filip Brzozowski (Jarocin) - 00:37:36

III. Tomasz Fliegner (Buk) - 00:39:22

M30

I. Jakub Musiał (Jarocin) - 00:34:33

II. Tomasz Fellenberg (Poznań) - 00:38:12

III. Paweł Piwowarski (Turek) - 00:39:53

M40

I. Maciej Mrówczyński (Jarocin) - 00:35:36

II. Piotr Stefanowicz (Brodowo) - 00:39:49

III. Tomasz Ciszewski (Poznań) - 00:41:00

M50

I. Paweł Orpel (Golina) - 00:43:11

II. Andrzej Siejak (Jarocin) - 00:43:50

III. Jacek Matuszewski (Jarocin) - 00:47:24

M60

I. Marek Stryjakowski (Poznań) - 00:57:01

II. Wiesław Woźniczka (Jarocin) - 00:59:16

Służby mundurowe

Ewa Pachurka (Nosków) - 00:42:45

Jakub Musiał (Jarocin) - 00:34:33

Najlepsza harcerka

I. Barbara Galewska (Koźmin Wlkp.) - 00:53:36

II. Natalia Czaplińska (Kotlin) - 00:53:44

III. Marta Zaworska (Wilkowyja) - 01:02:51

Najlepszy harcerz

I. Damian Bukowski (Witaszyce) - 00:45:27

II. Tomasz Piejko (Koźmin Wlkp.) - 00:47:48

III. Jan Trzciński (Radoszkowo) - 00:51:13

Półmaraton (21 km)

Open (kobiety)

I. Anna Dworzyńska (Koziegłowy) - 01:34:36

II. Anna Górska (Ostrów Wlkp.) - 01:40:22

III. Bogumiła Tanaś (Cieszków) - 01:41:44

Open (mężczyźni)

I. Dawid Jagła (Jarocin) - 01:14:29

II. Dmytro Kononov (Kalisz) - 01:15:53

III. Jacek Dziechciowski (Śrem) - 01:15:03

K18

I. Ewelina Michnowicz (Gubin) - 01:43:43

II. Katarzyna Wieczorek (Pleszew) - 01:45:50

III. Katarzyna Śpitalniak (Wyszki) - 01:50:00

K30

I. Ewa Maślińska (Borek Wlkp.) - 01:56:02

II. Aneta Andrzejczak (Borek Wlkp.) - 02:00:57

III. Marta Świerkowska (Witaszyce) - 02:04:55

K40

I. Mariola Cugier (Golina) - 01:51:19

II. Agnieszka Rudnicka (Krotoszyn) - 01:51:57

III. Ewa Kierzek (Łódź) - 02:11:04

K50

I. Agata Banaszak (Poznań) - 02:16:10

M18

I. Jakub Osuch (Komorniki) - 01:22:48

II. Michał Szczepaniak (Mosina) - 01:24:12

III. Paweł Juszczak (Pniewy) - 01:24:31

M30

I. Dawid Cieślak (Komorniki) - 01:17:54

II. Rafał Konieczka (Gniezno) - 01:23:50

III. Paweł Zaremba (Poznań) - 01:24:03

M40

I. Papp Tsaba (Hatvan, Węgry) - 01:30:05

II. Paweł Sikora (Ostrów Wlkp.) - 01:30:31

III. Dariusz Mencel (Środa Wlkp.) - 01:30:46

M50

I. Dariusz Bartkowiak (Ostrów Wlkp.) - 01:29:19

II. Piotr Majewski (Kórnik) - 01:33:21

III. Marian Poczta (Krotoszyn) - 01:34:08

M60

I. Wiesław Garbarek (Jarocin) - 01:27:37

II. Marek Śliwka (Poznań) - 01:31:27

III. Andrzej Muszyński (Dobrzyca) - 01:55:48

Służby mundurowe

Ewelina Michnowicz (Gubin) - 01:43:43

Dawid Cieślak (Komorniki) - 01:17:54

Najlepsi jarociniacy

Ewa Andrzejczak - 02:18:21

Dawid Jagła - 01:14:29

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Konsultacje Spoeczne

Kategorie aktualności

Wydarzenia