Wczoraj, po blisko 20 latach pracy, z jarocińskim urzędem pożegnał się Robert Kaźmierczak - z-ca burmistrza Jarocina, który przed 3 miesiącami złożył wypowiedzenie z pracy w magistracie.

W pożegnaniu wieloletniego współpracownika uczestniczyli dyrektorzy i kierownicy jarocińskiego urzędu. Dziękując za wspólną pracę na rzecz Ziemi Jarocińskiej, burmistrz Adam Pawlicki podkreślił, że wiele z projektów, które realizował jego zastęca, sprawiło, że o Jarocinie było głośno, a samorząd gminy wyróżnił się na tle innych samorządów.

Spichlerz Polskiego Rocka, rewitalizacja zieleni i parków miejskich, aktywizacja stowarzyszeń, przekształcenia placówek oświatowych – to tylko kilka z licznych przedsięwzięć, które szerokim echem odbiły się w całym kraju.  - Dziękuję za wspólne lata i życzę Ci wszystkiego najlepszego - podkreślił Adam Pawlicki, wręczając pamiątkowy obraz, na którym widnieje zrewitalizowany Pałac Radolińskich - jedna z inwestycji, którą z pasją i zaangażowaniem nadzorował Robert Kaźmierczak.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia