Po raz XIV rozstrzygnięty został konkurs na najlepszą pracę dyplomową tematycznie związaną z Ziemią Jarocińską. Zwycięska praca dotyczyła wykorzystania aplikacji mobilnych w grach miejskich na przykładzie gry „Jarocińska Rewolucja”. Jej autorem jest Miłosz Bambrowicz.

Jak co roku do konkursu można było zgłaszać prace licencjackie, inżynierskie lub magisterskie z zakresu ekonomii, prawa, administracji, historii, socjologii, turystyki, marketingu oraz innych dziedzin nauki. - Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie tych prac, które dotyczą problematyki Ziemi Jarocińskiej – podkreśla Robert Kaźmierczak, z-ca burmistrza Jarocina, przewodniczący kapituły konkursowej.

Do tegorocznej edycji zgłoszono 9 prac, spośród których kapituła wybrała zwycięską „trójkę”. Pierwsze miejsce i nagrodę w wysokości 1500 zł zdobył Miłosz Bambrowicz z pracą magisterską pt. Wykorzystanie aplikacji mobilnych w grach miejskich na przykładzie gry „Jarocińska Rewolucja”. Drugie miejsce i nagroda w wysokości 1000 zł należały do Łukasza Mizernego autora pracy inżynierskiej pt. Analiza stanu technicznego zabytkowego obiektu z Jarocina. Na trzecim miejscu, z nagrodą w wysokości 500 zł, uplasowała się Anna Gościniak i jej praca magisterska pt. Multimedialna wizualizacja pałaców w powiecie jarocińskim.

Zwycięzcy uhonorowani zostali podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w Jarocinie przez burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego.

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Kategorie aktualności

Wydarzenia