Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów, nauczycieli, wychowawców i wszystkich chętnych w ramach projektu Mobilna Akademia Młodych Orłów.

Szkolenie odbędzie sie 20 marca w godz. 16-19 na terenie obiektów spółki Jarocin Sport.

Projekt PZPN - Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonienie największych talentów w naszym kraju, podniesienie świadomości, a także jakości piłkarskiej edukacji. Już 20 marca 2019 roku w Jarocinie, wykwalifikowany zespół trenerski - Błażej Czyżewski oraz Jakub Wojtkowiak - przekażą najnowsze trendy szkoleniowe oraz poprowadzą praktyczny pokazu treningu.

Spotkanie rozpocznie wykład teoretyczny, który odbędzie się 20 marca 2019 roku o godzinie 16:00 w obiektach Jarocin Sport przy ul. Sportowej 6. Tuż po wykładzie odbędzie się trening pokazowy oraz gra selekcyjna, w których udział wezmą wcześniej wyselekcjonowani zawodnicy z kategorii Orlik i Młodzik.  Każdy z uczestników szkolenia otrzyma darmowy zestaw materiałów szkoleniowych.

Trenerzy, nauczyciele posiadający wiedzę dotyczącą utalentowanych zawodników i zawodniczek, proszeni są o kontakt, co pomoże w ewentualnym powołaniu zawodników na wydarzenie Mobilnego AMO.

Harmonogram 20.03.2019 r.  

16.00 Wykład teoretyczny:  Intensywność treningowa.

17.00 Trening pokazowy dla kategorii Orlik: Przenoszenie ciężaru gry w wolne strefy boiska.

18.00 Gra selekcyjna dla kategorii Młodzik

18.45 Podsumowanie szkolenia/Dyskusja

Szkolenie jest bezpłatne, a zarejestrowanie na wydarzenie w celu zdobycia punktów do certyfikatu dla trenerów/instruktorów odbywa się poprzez portal PZPN24

http://www.pzpn24.pzpn.pl

Trenerzy nieposiadający konta na portalu PZPN 24 zobligowani są do jego założenia w celu rejestracji na szkolenie Mobilnego AMO - Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz film instruktażowy w linku poniżej.

https://youtu.be/LiatNyoXEDQ

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Kategorie aktualności

Wydarzenia