Rozpoczyna się XVI edycja Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej, który co roku wyłania najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne.

Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie i promocja najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom polskich produktów turystycznych. Do konkursu można zgłosić:

  • wydarzenie cykliczne,
  • pakiet usług turystycznych lub imprezę turystyczną,
  • obiekt,
  • szlak,
  • miejsce lub obszar.

Zgłoszeń do konkursu należy dokonać poprzez aplikację on-line, dostępną pod adresem https://konkurs.pot.gov.pl  do dnia 31 sierpnia br.

Prawo zgłaszania kandydatur do Konkursu przysługuje Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnym i Lokalnym Organizacjom Turystycznym, samorządom terytorialnym i gospodarczym, instytucjom, twórcom produktów turystycznych, stowarzyszeniom, fundacjom turystycznym, przedsiębiorcom prywatnym, a także organizatorom turystyki.

Nagrodą dla produktów wyróżnionych Certyfikatem POT jest włączenie ich w działania promocyjne prowadzone przez Polską Organizację Turystyczną na rynku krajowym oraz rynkach objętych działaniami jej Zagranicznych Ośrodków, a także możliwość posługiwania się tym prestiżowym logo. Warto podkreślić, że Certyfikat to także marketingowy atut w kampaniach promocyjnych: rekomendacja POT podnosi rangę i wzmacnia pozycję produktu i całej oferty.

Regulamin tegorocznej edycji Konkursu „Na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Kategorie aktualności

Wydarzenia