Jesteś zainteresowany pozyskaniem dotacji na założenie własnej firmy, jej rozwój, bądź pomocą finansową na realizację grantów dla twojej lokalnej, wiejskiej społeczności? Przyjdź na spotkanie informacyjne, a dowiesz się wszystkiego!

Już niedługo rozpocznie się nabór wniosków o przyznawanie dotacji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na: założenie własnej firmy, pozyskanie dodatkowych środków na rozwinięcie już istniejącego przedsiębiorstwa, czy realizację grantów – małych projektów infrastrukturalnych i tzw. „miękkich” dla społeczności lokalnych.

Zainteresowani, ale tylko mieszkańcy terenów wiejskich, są zaproszeni na spotkania informacyjno-konsultacyjne. Będą je prowadzić pracownicy Biura Lokalnej Grupy Działania Lider Zielonej Wielkopolski. Nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie się na konsultacje.

Gdzie się one odbędą na terenie powiatu jarocińskiego? Już 22 października (wtorek) w Jaraczewie, w urzędzie gminy, od godz. 9.00 do 13.00. Z kolei 29 października (wtorek) – w Kotlinie – w sali sesyjnej magistratu – w tych samych godzinach. Konsultacje zaplanowano także w Jarocinie – 30 października (środa) – w godz. 12.00-16.00.

Wnioski będą składane w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” (PROW 2014-2020).


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia