Od 3 do 16 października mieszkańcy Jarocina będą głosowali na projekty, które zostały zgłoszone w ramach Jarocińskiego Budżetu Obywatelskiego dla Osiedli na rok 2017 i zostały pozytywnie ocenione w czasie weryfikacji formalnej i szczegółowej. Listę 37 projektów, które zostaną poddane pod głosowanie, wraz z opisami publikujemy poniżej.

Lista projektów poddana pod głosowanie w ramach JBO dla Osiedli na rok 2017

Przypominamy, że głosować mogą osoby pełnoletnie, posiadające czynne prawo wyborcze, ujęte w rejestrze wyborców gminy Jarocin dla obszaru danego osiedla (stan na 31 sierpnia 2016r.) Głosowanie będzie odbywało się za pomocą systemu elektronicznego na stronie www.obywatelski.jarocin.pl
Osoby nieposiadające dostępu do internetu będą mogły głosować w pięciu filiach Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin: Filia nr 1 „Pod Ratuszem”, Filia nr 2 w Zespole Szkół nr 3 w Jarocinie, Filia nr 3 w Szkole Podstawowej nr 4 w Jarocinie, Filia nr 5 JOK Jarocin oraz w Bibliotece Głównej w pałacu Radolińskich w godzinach ich pracy.
Zachęamy mieszkańców osiedli do udziału w głosowaniu, ponieważ osiedle z najwyższą frekwencją podczas głosowania w kolejnej edycji JBO otrzyma 50% do podstawowej puli, obliczanej na podstawie liczby mieszkańców. 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia