Największa plenerowa impreza muzyki klubowej w Wielkopolsce z niezwykłym show upamiętniającym 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości i setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego już 31 sierpnia w Jarocinie. SOUNDS OF FREEDOM – muzyczne zakończenie wakacji, odbędzie się pod patronatem burmistrza Jarocina.

Tego dnia w Jarocinie za konsoletą pojawi się najpopularniejszy polski DJ -  DJ Hazel. Tym razem legenda polskiej sceny klubowej zaprezentuje się przed jarocińską publicznością w duecie z Dave’m BO w projekcie SAX ATTACK. Oprócz energetycznego Hazela czekać na Was będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji i niespodzianek. Zagrają także: KUBA & NEITAN, CJ STONE, CLUBBASSE, BUENO CLINIC, INSANE, ADRIMA, WAJS i MICHAEL DEGREES. Nie zabraknie pokazów pirotechnicznych i laserowych oraz LED-owych robotów.  Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie niezwykłe show TRIBUTE TO FREEDOM, na cześć 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Będzie to niezapomniane widowisko z ogniem, wodą i laserami w roli głównej. Jego nieodłączną częścią będzie muzyka nad przygotowaniem której pracuje sam DJ Hazel.

SOUNDS OF FREEDOM odbędzie się 31 sierpnia na boiskach sportowych przy ul. Maratońskej w Jarocinie. Początek o godz. 18:00. Bilety w cenie 30 zł  można nabywać on-line do 30.08 na www.biletomat.pl. Wejściówki będą też dostępne w dniu imprezy w kasach biletowych w cenie 40 zł. Wejściówkę należy wymienić w punkcie opakowania na opaskę upoważniającą do wstępu na teren wydarzenia. Dzieci do lat 12 – wstęp wolny tylko z ważną legitymacją szkolną. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/SOFJAROCIN/ 

 

 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Kategorie aktualności

Wydarzenia