Przypominamy! Bilety na Disco Stars Festiwal 2018 w promocyjnej cenie 30 zł będą w sprzedaży tylko do piątku, 20 kwietnia. Wejściówki do kupienia wyłącznie na biletomat.pl.

Bilety normalne (od 12 lat) można nabywać po 30 zł. Promocyjna cena obowiązuje do 20 kwietnia lub do wyczerpania puli biletów. Od 21 kwietnia wejściówki zdrożeją do 45 zł. Bilety te można nabywać wyłącznie na biletomat.pl. Wejściówki będą dostępne także w kasach w dniu festiwalu, jednak wtedy będą kosztowały 60 zł.

Wstęp dla dzieci w wieku do 12 lat przez cały czas będzie kosztował 5 zł. Bilety dostępne na stronie biletomat.pl oraz w kasach w dniu imprezy. W dniu festiwalu, w punkcie opaskowania dzieci w wieku 7-12 muszą okazać się ważną legitymacją szkolną.

Druga edycja Disco Stars Festiwal 2018 odbędzie się 2 czerwca na polanie przed Pałacem Radolińskich w Jarocinie. Na scenie zaprezentują się czołowe formacje gatunku dance: MIG, Andre oraz Marcus P. Jednak niekwestionowaną gwiazdą tegorocznego wydarzenia będzie zespół Ich Troje! Koncert, liczącego ponad 30 osób zespołu, zaplanowany jest na dwie godziny!


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Kategorie aktualności

Wydarzenia