Kolejne zespoły dołączają do line up’u Jarocin Festiwal 2018!

BOKKA to chyba najbardziej tajemniczy zespół na polskiej scenie muzycznej. Na swoim koncie mają występy na festiwalach w kraju i w Europie. 20 kwietnia premierę będzie miał ich trzeci album „Life On Planet B”, który zapowiada elektryzujący singiel „In Love With The Dead Man”.

 

O żadnym młodym polskim zespole nie było tak głośno jak o The Dumplings. Chwytliwe melodie w połączeniu z elektroniką Kuby Karasia i barwnym głosem Justyny Święs sprawiły, że duet w krótkim czasie zbudował sobie szeroką rzeszę fanów, która nieustannie się powiększa, a koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

 

Daria Zawiałow to zeszłoroczna debiutantka o piorunującej karierze. Wystąpiła na największych festiwalach w kraju, a jej pierwsza klubowa trasa koncertowa przyciągnęła tłumy. Niech potwierdzeniem tego będzie 5 nominacji do Fryderyków.

 

Festiwal w Jarocinie odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2018r. Dotąd ogłoszeni Artyści: Wojtek Mazolewski, Public Image Ltd, Pussy Riot, Kortez, Hańba!, BISZ & B.O.K, Pablopavo i Ludziki.

 

MOTYW: ROTTEN

 

Karnety do nabycia na http://bit.ly/JFticket

www.facebook.com/JarocinFestiwalOfficial

www.instagram.com/jarocinfestiwalofficial

www.youtube.com/channel/UCtasyfZd5MYxoH_ZehPUiLg/featured

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Kategorie aktualności

Wydarzenia