Na obiektach Jarocin Sport nie ustają prace nad budową centrum sportowo-rekreacyjnego. Już w przyszłym roku mieszkańcy będą mogli korzystać m.in. z nowoczesnej kręgielni i lodowiska.

Obecnie wykonywane są elewacje od strony ulic Maratońskiej i Sportowej - w technologii aluminiowych płyt elewacyjnych oraz płyt kompozytowych HPL. Efekt tego rozwiązania można podziwiać od strony ogródków działkowych. Zakończono już licowanie ścian i kładzenie płytek na parterze. Teraz roboty te są wykonywane na piętrze nowego budynku. Prowadzone są także prace instalacyjne w zakresie systemów: wentylacji, klimatyzacji, instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Na poziomie -1 w minionym tygodniu wykonano warstwę przedposadzkową, dociskowo-poziomującą, zużywając około 270 m3 betonu (30 kursów betoniarek 9-tonowych).

Nowoczesne centrum sportowo-rekreacyjne zostanie ukończone w przyszłym roku. Koszt inwestycji to 25 milionów zł. Z jakich atrakcji będą mogli korzystać klienci centrum? To m.in. lodowisko i kręgielnia. Ale mieszkańcy będą mieli także możliwość realizowania się w innych sportach, np. tenisie stołowym, sportach siłowych, takich jak podnoszenie ciężarów czy sporty walki.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Kategorie aktualności

Wydarzenia