Aktualności

Dwie zawodniczki MUKS Białe Tygrysy Jarocin, Zuzanna Kaczmarek i Martyna Stasik, zostały powołane do reprezentacji Polski i dostąpiły zaszczytu występu w Mistrzostwach Europy U21 w Warszawie. Obie solidarnie wygrały swoje pierwsze walki, a po przegranej w kolejnej rundzie, uplasowały się na 17. miejscach w swoich kategoriach wiekowych. Więcej

Udany start zanotowały reprezentantki MUKS Białe Tygrysy Jarocin w rozgrywanym po raz kolejny w Polsce turnieju rangi Pucharu Świata, Warsaw Cup & Polish Open 2018. Mimo braku zdobyczy medalowych aż cztery zawodniczki z Jarocina: juniorka Natalia Wosiek oraz kadetki Aleksandra i Joanna Szymczak oraz Marta Stasik otarły się o strefę medalową, zajmując ostatecznie 5. miejsca. Więcej

Już ponad 300 biegaczy z całej Polski zapisało się do startu w biegu RockRun Jarocin. Oprócz półmaratonu oraz biegu na 10-kilometrów zaplanowano biegi dla dzieci w ramach RockRun Junior. Imprezie, która odbędzie się w niedzielę, 9 września towarzyszył będzie koncert Sebastiana Riedla& Cree. Więcej