Aktualności

W drugim w tym roku Pucharze Polski ponownie wspaniale spisali się reprezentanci MUKS Białe Tygrysy Jarocin. Łącznie wywalczyli aż osiem medali, w tym cztery złote, jeden srebrny oraz trzy brązowe, a oczywiście na największe brawa zasłużyli złoci medaliści: juniorki Alicja Kowańdy i Martyna Stasik oraz kadetki Marta Stasik i Joanna Szymczak. Dodatkowo kadeci wywalczyli puchar za zajęcie 3. miejsca w klasyfikacji drużynowej. Więcej

Piąte miejsca Zuzanny Kaczmarek i Alicji Kowańdy oraz dziewiąte Martyny Stasik to wyniki zawodniczek MUKS Białe Tygrysy Jarocin podczas Pucharu Świata Slovenia Open 2019. Dokonania te są tym cenniejsze, że zostały one osiągnięte w rywalizacji seniorskiej, a w dodatku Alicja Kowańdy i Martyna Stasik tym startem dopiero w niej debiutowały. Więcej

Tegoroczne plany samorządu gminy obejmują także inwestycje na obiektach sportowych. Największą jest kontynuacja prac związanych z rozbudową obiektów Jarocin Sport, gdzie ma powstać dodatkowy basen do nauki pływania, lodowisko i kręgielnia. Ale to nie wszystko, inwestycje w obiekty sportowe zaplanowano także w innych miejscowościach gminy. Więcej

Po raz trzeci w historii pierwszego dnia Nowego Roku rozegrany został mecz piłki nożnej. Podobnie, jak w roku ubiegłym na boisku Jarocin Sport zaprezentowali się trenerzy Akademii Piłkarskiej Reissa oraz zawodnicy 16. jarocińskiego batalionu remontu lotnisk. Po zaciętej rywalizacji wygrali trenerzy , uzyskując wynik 3:2. Więcej

Już po raz czwarty odbył się „Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Jarocina”. Zawody, tradycyjnie już, rozegrane zostały w dwóch kategoriach. Wśród zawodników z rocznika 2009 i młodszych zwyciężyła drużyna Akademii Piłkarskiej Reissa Jarocin. W zmaganiach zawodników z rocznika 2007 i młodszych triumfował zespół Antonio Jarocin. Więcej