Aktualności

Gmina Jarocin otrzymała 100 tys. zł w ramach programu rozwoju małej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej Otwarte Strefy Aktywności (OSA). Projekt realizowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki zakłada tworzenie lub rozbudowę ogólnodostępnych plenerowych miejsc sportu, rekreacji i odpoczynku dla całych rodzin. Dzięki pozyskanemu wsparciu w naszej gminie rozbudowane o siłownie zewnętrzne zostaną place zabaw w Siedleminie, Bachorzewie i Mieszkowie. Więcej

Trzy medale, dwa srebrne i jeden brązowy wywalczyły zawodniczki MUKS Białe Tygrysy Jarocin w najważniejszej imprezie sezonu, czyli Mistrzostwach Polski. Tym razem o miano najlepszych w Polsce rywalizowali juniorzy i młodzieżowcy, a z grona Białych Tygrysów na podium stanęły juniorki: Alicja Kowańdy, Martyna Stasik oraz Natalia Wosiek. Więcej

Młodzi piłkarze z rocznika 2010 i 2011 z Akademii Piłkarskiej Reissa w Jarocinie wygrali turnieje finałowe z zespołami z Kalisza, Dobrzycy, Ostrowa Wielkopolskiego i Krotoszyna. Zawodnicy będą reprezentować Okręgowy Związek Piłki Nożnej Kalisz na Mistrzostwach Wielkopolski. Więcej

Teleportacje, jazda na monocyklu, iluzje, ewolucje dużymi piłkami, latające stoliki oraz nauka manipulowania talerzykami – ta różnorodność atrakcji spowodowała, że podczas Cyrkowego Dnia Dziecka, na polanie w Parku Radolińskich, bawiły się zarówno młodsze jak i starsze dzieci. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Jarocina Adam Pawlicki. Więcej