Aktualności

Jesteś fanem piłki nożnej? Chcesz zobaczyć młodzieżowe drużyny w akcji? Zapraszamy na drugą rundę turnieju Jarocin Cup 2017. W sobotę, 2 grudnia, o laur zwycięstwa będą walczyły drużyny z rocznika 2005, a w niedzielę, 3 grudnia odbędzie się Turniej Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Jarocina. Początek obu turniejów o godz. 10:00. Więcej

Tajniki nurkowania poznali uczniowie 25 klas szkół podstawowych z terenu gminy Jarocin. Do podwodnych podróży i aktywnego spędzania czasu zachęcała uczniów Ewa Łagódka, instruktorka, która prowadzi kursy nurkowania na jarocińskim basenie. Edukacyjne spotkania odbyły się w ramach akcji „Aktywny sposób na nudę” Więcej

W miniony weekend, w przerwie meczu JKS Jarota Jarocin z Bałtykiem Gdynia, na boisku przy ul. Maratońskiej w Jarocinie, odbyła się uroczystość wręczenia honorowych odznak Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Złotą odznakę otrzymał Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina, a srebrną - Marcin Jantas, prezes zarządu Jarocin Sport. Więcej

W ubiegły weekend w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej w Jarocinie odbyły się pierwsze mecze w ramach turnieju halowego Jarocin Cup, w których Akademia Piłkarska Reissa z Jarocina wystawiła dwie reprezentację: z rocznika 2008 i 2009. Zwyciężyła drużyna Korony Wschowa a piłkarze z Jarocina zajęli ostatecznie 5 i 8 miejsce. Więcej

Jarocin Cup to cykl młodzieżowych turniejów piłkarskich, w których o laur zwycięstwa będą walczyły drużyny z roczników 2004-2009. Pierwsze spotkania zostaną rozegrane w najbliższą sobotę, 25 listopada o godz. 10:00, a w kolejną niedzielę - 3 grudnia odbędzie się Turniej Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Jarocina. Więcej

Na piątych lokatach uplasowały się zawodniczki MUKS Białe Tygrysy Jarocin, Zuzanna Kaczmarek i Anna Zbawiona w rozegranych w Bornym Sulinowie XXXVI Mistrzostwach Polski Seniorów w taekwondo olimpijskim. Więcej

Jedenaście medali to dorobek zawodniczek i zawodników z MUKS Białe Tygrysy Jarocin w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w taekwondo olimpijskim. Najcenniejsze, złote medale w konkurencji dwuboju technicznego wywalczyły Emilia Jędrzejczak i Michalina Wróbel, natomiast w walce sportowej srebro zdobyła Maja Bierła. Więcej

Prawie 2,5 km lub, jak kto woli, 2475 metrów tyle przepłynęli uczestnicy V pływackiej sztafety memoriałowej z okazji 99-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego pod hasłem „Łączmy się!”. Każdy z 99. zawodników miał do pokonania 25 metrów stylem dowolnym. Więcej

Prawie 100 biegaczy stanęło na starcie "VII Biegu Niepodległości". Trasa liczyła 7-kilometrów i wiodła ulicami Kardynała Wyszyńskiego, Aleją Niepodległości, Poznańską, ścieżką rowerową do Cielczy, a następnie do Mieszkowa.Wśród biegaczy byli reprezentanci jarocińskiej policji, straży pożarnej, żołnierze z 16. brl, grupa „Biegacze Jarocin” oraz młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych Więcej