Termin:
Miejsce: Jarocin -. Gołębia 1, 63-200 Jarocin.


W sobotę dopiero będzie się działo. Nie ma lata bez roweru, a w kinie nie ma lata bez kina rowerowego. Tym razem przey współpracy ze Stowarzyszeniem RoweLOVE kino przygotowało filmową opowieść o niezwykłych sportowcach. „Ze wszystkich sił” to opowieść o synu i ojcu, którzy wspólnie postanawiają pokonać swoje słabości w triatlonie IRONMAN w Nice. 3,86 pływania, 180,2 km jazdy na rowerze i 42,195 km biegu – brzmi trudno? A jeśli jeszcze dodamy, że nastoletni Julien ma porażenie dziecięce i porusza się na wózku to przygoda ta wydaje się jeszcze bardziej niemożliwa!

Tę rowerową propozycję wybraliśmy nie przypadkiem, bo tak jak w podróży ojca i syna, wszystko zależy od siły ludzkich mięśni. Projektor podłączymy do stacjonarnych rowerów, a prąd z ich dynamów będzie napędzał lampę. Będziemy pedałować za wolno, film się zatrzyma. Zabawa zapowiada się przednia, a na dodatek mamy przy okazji do zrealizowania pewien cel. Chcemy zaprosić widzów/rowerzystów do wspomożenia Jacka Koszalika, jarocinianina, który zbiera środki na windę, która pozwoli mu na swobodne dostawanie się i wydostawanie się z domu. Dzięki firmie Next Film – dystrybutorowi filmu kopię dostajemy za darmo, ale… wszystkie przychody z biletów przeznaczyć musimy na pomoc panu Jackowi. Zabierzcie więc kilkanaście złotych, żeby zamiast do kasy kina, tym razem do puszki wrzucić 10, 15, a może 25 zł. Cenę biletu ustalacie sami! Możecie zapłacić za bilet ulgowy, albo sobotni w sferze VIP!

18 lipca, godz. 21:01, Parking PKO SA, ul. Gołębia 1

***

Wszystkie wydarzenia w ramach Weekend na Gołębiej odbywają się dzięki pomocy PKO BP. Weekendy na Gołębiej to część projektu: „Kino Echo-działamy mimo wszystko” dofinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności. Program COVID. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo