Termin:
Miejsce: Kino "Echo". Gołębia 1, 63-200 Jarocin.


W każdą sobotę, rozpoczynając od 16 listopada, do kina wracają PORANKI FILMOWE DLA DZIECI oraz ich dawni bohaterowie Miś Colargol, Muminki i wiele innych. W cenie biletu – popcorn dla najmłodszych i kawa dla opiekunów.

90 filmów na 90-lecie - to cel, jaki obrało sobie jarocińskie kino z okazji swojego jubileuszu.  Z tej okazji odbył się już wiele wydarzeń. Było „budowanie” kina, koncertowa podróż w czasie, teraz z kolei przyszła pora na coś dla najmłodszych. Podobnie, jak w latach 80-tych, w każdą sobotę, rozpoczynając od 16 listopada, zaplanowano PORANKI FILMOWE DLA DZIECI o godz. 11.00. Do kina są zaproszono dzieci wraz z rodzicami na godziny program złożony z krótkich metraży. Pierwsze spotkanie to „Zaczarowany Ołówek”, „Colargol”, „Opowieści Muminków” czy „Gapiszon”.

Bilety w cenie 19,29 zł (to nawiązanie do daty powstania kina – roku 1929), to nie tylko możliwość obejrzenia filmu, ale dla dzieci popcorn, a dla  towarzyszącego im dorosłego - kawa.

 Projekt „Poranki filmowe” jest częścią cyklu „W starym kinie”, który realizowany jest dzięki dotacji z Gminy Jarocin i PISF.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo