Termin:
Miejsce: Kino Echo. Gołębia, 63-200 Jarocin.


„Boże Ciało”, „Ikar. Legenda Mietka Kosza” i „Obywatel Jones” – te trzy tytuły były niekwestionowanymi zwycięzcami tegorocznego 44 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wszystkie wchodzą na ekrany kin w październiku i listopadzie. Już wkrótce będzie można je obejrzeć w kinie „Echo” w Jarocinie. I to w promocyjnych cenach.

Czasem trudno zmobilizować się do wizyty w kinie co tydzień, czasem to finanse sprawiają, że nie decydujemy się na obejrzenie tej, czy innej propozycji filmowej, dlatego wraz z dystrybutorami filmów „Boże Ciało” (reż. J. Komasa), „Ikar. Legenda Mietka Kosza” (reż. M. Piepszyca) i „Obywatel Jones”(reż. A. Holland) kino „Echo” w Jarocinie postanowiło przygotować dla swoich widzów specjalną ofertę. Każdy, kto zdecyduje się na obejrzenie wszystkich 3 tytułów, będzie mógł zakupić tańsze bilety. Cena pojedynczej wejściówki to 15 zł, czyli za 3 pokazy - 45  zł.

Zakup jest prosty: przy pierwszej wizycie w kinie na filmie „Boże Ciało” będzie można kupić vocher dedykowany na „Ikara” i „Obywatela Jones’a”. Oznacza to, że nie trzeba od razu decydować się na konkretny seans z pozostałych dwóch filmów. Vochery nie podlegają zwrotowi. Terminy, w jakich będzie można obejrzeć seanse:

-„Boże Ciało” (reż. J. Komasa): 18-24 października,

- „Ikar. Legenda Mietka Kosza” (reż. M. Piepszyca): 25-31 października,

- „Obywatel Jones” (reż. A. Holland): 4-7 listopada.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo