Termin:
Miejsce: JOK Jarocin. Plac Festiwalu Muzyki Rockowej, 63-200 Jarocin.


W sobotę, 22 czerwca zapraszamy na koncert bratersko-siostrzanego zespołu Kwiat Jabłoni do Ogrodu JOK Jarocin. Rodzeństwo Sienkiewiczów wystąpi w ramach wydarzenia \"Streetworking po godzinach!\"

Zespół Kwiat Jabłoni tworzy rodzeństwo Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz, a sama grupa oficjalnie funkcjonuje od marca 2018 roku.  Zespół Kwiat Jabłoni tworzy rodzeństwo Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz, a sama grupa oficjalnie funkcjonuje od marca 2018 roku. Wcześniej rodzeństwo występowało grupie Hollow Quartet z którą wydali dobrze przyjęty album "Chodź ze mną". Wystąpili również w telewizyjnym talent show Must Be the Music. Do sierpnia 2018 ich debiutancki utwór "Dziś późno pójdę spać" zanotował dwa miliony wyświetleń w serwisie YouTube, a do lutego 2019 uzyskał blisko pięć milionów wyświetleń. W październiku 2018 ukazał się drugi singiel zespołu pt." Niemożliwe".


1 lutego 2019 ukazał się ich pierwszy studyjny album pt. "Niemożliwe", który w ciągu pierwszego tygodnia uplasował się na 7 pozycji list sprzedaży OLiS. Ich utwory znalazł się także między innymi na listach przebojów Programu III Polskiego Radia oraz Radia Warszawa.
Przed Kwiatem Jabłoni zagrają znakomici jarocińscy Artyści: The Goors, Senders i New Estate.

Bilety w cenie 20 zł, 30 zł w dniu koncertu, dostępne na www.biletomat.pl. Bilety dostępne są także w JOK Jarocin


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo