Termin:
Miejsce: Parking Gołębia. Gołębia, 63-200 Jarocin.


Na parkingu przy ul. Gołębiej w niedzielę 8 grudnia odbędzie się drugi kiermasz świąteczny. Będą: św. Mikołaj, elfy, filmowy quiz rodzinny, gorąca czekolada, grzaniec z jabłek i wiele świątecznych stoisk.

Kiermasz na Gołębiej rusza od godz. 12.00. Między godz. 15.00-16.00 zaplanowano spotkanie ze Świętym Mikołajem i tańczącymi elfami oraz świąteczny filmowy quiz rodzinny. O godz. 17.00 wystąpi teatr „Anthony Street”, który pokazem ognia zamknie imprezę.

Na kiermaszu będzie można kupić: obrazy, sztukę użytkową, bibeloty, świąteczne ozdoby i stroiki, świeczniki, ceramikę użytkową  i naturalne kosmetyki, biżuterię, las w słoiku, książki wydawnictwa Dwie Siostry i regionalia, herbatę, kawę, miody, bakalie, dziczyznę oraz sery. Będzie można skosztować gorącej czekolady, grzańca i jabłek z cynamonem i innych zimowych specjałów.

W czasie kiermaszu zostanie przeprowadzona zbiórka na walczącą z chłoniakiem osiemnastoletnią Marlenę Wojcieszak.

Na kiermasz zapraszają: Jarocin XXI, PKO BP i Kawiarnia Filmowa. Impreza w całości finansowana ze środków własnych Stowarzyszenie przy wsparciu dobrych ludzi i instytucji. 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo