Termin:
Miejsce: JOK Jarocin. Pl. Festiwalu Muzyki Rockowej 1, 63-200 Jarocin.


Niezwykły koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra odbędzie się w JOK Jarocin 28 grudnia o godz. 19:00. Bilety w cenie 45 i 55 zł do nabycia w JOK Jarocin i bibliotece \"Pod Ratuszem\".

Golec uOrkiestra bawi pokolenia Polaków już od niemal dwudziestu lat. Oprócz wspaniałych pop-folkowych utworów, przez lata towarzyszyły nam kolędy w cudownym, góralskim klimacie nadającym świętom Bożego Narodzenia jeszcze bardziej magicznej atmosfery. Mnogość dźwięków wykorzystywanych przez zespół jest tak duża, że żadne nagranie nie jest w stanie przenieść energii panującej podczas świątecznych koncertów, dlatego też Bracia Golec postanowili wyruszyć w trasę po Polsce.
Golec uOrkiestra – grupa muzyczna założona w 1998 roku przez braci bliźniaków, Pawła i Łukasza Golców. Jej nazwa nawiązuje do pisowni gwarowej („u” przed wyrazem „orkiestra”). Zespół napisał i wypromował takie przeboje jak Lornetka, Crazy is my life, Słodycze, Pędzą konie, Nie ma nic, Kto się ceni, Młody maj, a także słynne, cytowane przez prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a Walkera Busha, Ściernisco.
Zespół podczas swojej kilkunastoletniej działalności zagrał ponad tysiąc pięćset koncertów w Polsce, Europie i Ameryce Północnej.
Zespół Golec uOrkiestra składa się z dziewięciu osób: Łukasz Golec – trąbka, skrzydłówka, trombita, śpiew; Paweł Golec – puzon, tuba, trombita, śpiew; Edyta Golec – altówka, śpiew; Jarosław Zawada – skrzypce, śpiew; Robert Szewczuga – gitara basowa; Zbigniew Michałek – skrzypce, gajdy; Łukasz Pilch – gitara; Piotr Kalicki – instrumenty klawiszowe, akordeon; Mirosław Hady – perkusja. Nazwa zespołu nawiązuje do pisowni gwarowej („u” przed wyrazem „orkiestra”). Zespół napisał i wypromował takie przeboje jak Lornetka, Crazy is my life, Słodycze, Pędzą konie, Nie ma nic, Kto się ceni, Młody maj, a także słynne, cytowane przez prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a Walkera Busha, Ściernisco.  Formacja podczas swojej kilkunastoletniej działalności zagrała ponad tysiąc pięćset koncertów w Polsce, Europie i Ameryce Północnej.

Bilety w cenie 45 zł do 16 grudnia, a od 17 grudnia za 55 zł do nabycia w JOK Jarocin oraz w bibliotece "Pod Ratuszem" 

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo