Termin:
Miejsce: Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie - klub Kontrapunkt. Poznańska 2, 63-200 Jarocin.


Bilety: 15 zł w przedsprzedaży / 20 zł w dniu koncertu do nabycia w Spichlerzu Polskiego Rocka. Można dokonać również rezerwacji biletów telefonicznie 698 166 598 lub mailowo spichlerzpolskiegorocka@gmail.com.

FONETYKA to melodyjne granie wypełnione genialnymi polskimi tekstami. Fonetykę trudno zaklasyfikować do konkretnego gatunku muzycznego. Jeśli byłyby konieczne jakieś ramy, z definicji zespołowi najbliżej do polskiej alternatywy. W Fonetyce nie ma kalkomanii i obliczonych z rzemieślniczą precyzją hitów – to muzyka do słuchania i do myślenia. Priorytetem grupy jest przekaz, teksty muszą być wybitne. Warstwę słowną wypełniają od początku zespołu sięgającego 2010 roku teksty takich artystów, jak Rafał Wojaczek, Andrzej Bursa, a teraz również Grzegorz Ciechowski. 
W grudniu 2016 roku FONETYKA wydała swój ostatni album zatytułowany CIECHOWSKI. Płyta składa się z dziewięciu utworów, do których Obywatel G.C. nie skomponował nigdy muzyki. Artyści głównie poruszają tematy metafizyczne i komentują współczesną polską rzeczywistość. 
Bywalcy festiwali wydarzeń literackich takich jak Festiwal Puls Literatury w Łodzi, Festiwal Literacki „Oblicza” w Dąbrowie Górniczej, Rzeźnia Literacka w Olsztynie, Laureaci I nagrody na XV Festiwal Grzegorza Ciechowskiego IN Memoriam w Tczewie.


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Jarocin dla Niepodleglej

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo