Termin:
Miejsce: Rynek w Jarocinie. Ryn, 63-200 Jarocin.


Kilkanaście koncertów, zjazd motocyklistów, festiwal food trucków, a do tego rockowe animacje dla dzieci – tak będzie wyglądała okołofestiwalowa strefa zorganizowana na jarocińskim rynku. Smaki nie tylko muzyczne będzie można odkrywać od piątku 12 do niedzieli 14 lipca. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.

Strefa rusza dzień przed rozpoczęciem Jarocin Festiwal, w piątek o godz. 18.00. Tego dnia zaplanowano 4 koncerty. Zagrają: Teren Prywatny, No Way, Zespół Senders i Nights Inspirations. Sobotnia strefa na rynku ruszy o godz. 15.00. Tego dnia zagrają Dorota Wróblewska & Q – Artist, Thumbnail oraz Sunday Morning. W niedzielę startujemy także o 15.00. Muzycznie pojawią się: Greyfruits, Four Days Lockdown, Monroe i Ke Nako. 

Festiwalowy rynek to także smaczna strefa food trucków, z której na pewno nikt nie wyjdzie głodny. Kusić będą burgery z ekologicznego mini-foodtruck’a - napędzanego siłą ludzkich mięśni i zasilanego energią słoneczną. Na upał najlepsza będzie lemoniada, przygotowywana wyłącznie ze świeżych produktów, bez żadnych konserwantów i sztucznych dodatków. Nie zabraknie kuchni azjatyckiej, doskonałej kawy, słodkich donutów, czy tajskich lodów. To tylko część smakołyków, których będzie można skosztować podczas weekendowej imprezy na rynku w Jarocinie. 
Specjalne atrakcje czekać będą na dzieci w strefie animacji. Każdego dnia strefa dla dzieci czynna będzie do godz. 20.00. Uwaga! Każde dziecko, które przyjdzie z własną bawełnianą koszulką lub płócienną torbą będzie mogło ozdobić ją wzorami z festiwalowych szablonów. Na najmłodszych będą czekały tatuaże, spreje do włosów i wiele innych atrakcji.

W sobotę na godz. 15.00 zaplanowano zjazd motorów. Każdy, kto przybędzie na zjazd motorem może liczyć na poczęstunek od organizatorów.

 


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Zaczynamy segregowa bio odpady

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo