Termin:
Miejsce: Kino Echo. Gołębia 1, 63-200 Jarocin.


15 października ponad 60 kin w całej Polsce weźmie udział w Europejskim Dniu Kina Artystycznego. Do wydarzenia dołączyło jarocińskie kino „Echo”, które przygotowało trzy propozycje, z których każdy znajdzie coś dla siebie. – Będzie coś dla dzieci, animacje, które mogą być doskonałą okazją do pierwszej wizyty w kinie – mówi Małgorzata Niestrawska-Kaźmierczak z kina „Echo” w Jarocinie.

W niedzielę, 15 października w europejskich kinach  na całym kontynencie  odbędzie się  2. edycja Europejskiego Dnia Kina Artystycznego. W wydarzeniu weźmie udział ponad 1000 kin studyjnych z 34 krajów. Projekt ma na celu zwrócenie uwagi na kino jako formę przekazu artystycznego oraz ma udowodnić, że kina są żywymi publicznymi miejscami spotkań kulturowych i pełnią ważna funkcję społeczną.  Celebrując Europejski Dzień  Kina Artystycznego  kino Echo w Jarocinie zachęca na trzy filmy nie tylko dla widzów dorosłych.    – Rozpoczniemy o godz. 15:00  filmem  dla najmłodszych, który opowiada o kocich przygodach w wielkim mieście.  W ramach zabawy  wykonamy ciasteczkowego lwa 3D - mówiMałgorzata Niestrawska-Kaźmierczak.  O godz. 17.00 rozpocznie się seans dla  widzów dorosłych, który zostanie połączony z degustacjąwin Jacob`s Creek, a o godz. 19.00 przedpremierowo zostanie zaprezentowany pierwszy polski dokument o ultramaratończykach.

Na Europejski Dzień Kina Artystycznego zapraszająStowarzyszenie Jarocin XXI, Kawiarnia Filmowa, Sieć Kin Studyjnych,   Polski Instytut Sztuki Filmowej, Filmoteka Narodowa- Instytut Audiowizualny.

 

Program Europejskiego Dnia Kina Artystycznego w Kinie „Echo” w Jarocinie 

15.10.2017 r.

Godz. 15:00

„PIM i POM

Przebojowy Pim i ostrożny Pom mieszkają ze swoją panią. Ich kocia przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy po pikniku w parku muszą odnaleźć drogę do domu.
Bilety w cenie 10 zł i 15 zł dla dzieci, które wezmą udział w zajęciach plastycznych

 

Godz. 17:00

„NASZ NAJLEPSZY ROK

Na Juliette niespodziewanie spada ciężar prowadzenia starej, podupadającej rodzinnej winnicy. Żeby przywrócić ją do lat dawnej świetności, musi nie tylko na nowo poukładać rodzinny interes, ale i swoje życie.

Bilet w cenie 18 zł (w cenie lampka wina)

 

Godz. 19:00

„BIEGACZE”

Pierwszy polski film dokumentujący nowy, społeczny fenomen, który ogarnia coraz większą rzeszę fanów i wyznawców.

Bilety w cenie 15 zł i  0 zł zł ( dla maratończyków z medalem 18 PM)


Komentarze

Wspierane przez Disqus
Mapa Inwestycji w Gminie Jarocin

Wydarzenia

Na skróty

videojarocin

Materiały wideo